Hallitus

Yhteisjärjestön hallitus 1.1.2022 – 31.12.2023

puheenjohtaja

Stefan Loman

stefan.loman@hel.fi

 

sihteeri

Kati Harju

kati.harju@hel.fi

varajäsen

Kirsi Massinen

kirsi.massinen@hel.fi

 

taloudenhoitaja

Ulla Kauppinen

ulla.h.kauppinen@hel.fi

varajäsen

avoin

 

sosiaali-ja terveystoimiala (Sote)

Jaana Syrjänen

jaana.syrjanen@hel.fi

varajäsen

Anna Breilin

jhl398hoitohenkilosto@elisanet.fi

 

rakentamispalveluliikelaitos (Stara)

Jere Kahila

jere.kahila@hel.fi

varajäsen

Pasi Pesonen

pesonen.pasi.pp@gmail.com

 

Kaupungin kanslia

Kirsi Massinen

kirsi.massinen@hel.fi

varajäsen (Talpa)

Kati Juoksukangas

kati.juoksukangas@hel.fi

 

kaupunkiympäristön toimiala (Kymp)

Auli Niskanen

auli.niskanen@hel.fi

varajäsen (Pel)

Jari Mustikkaniemi

jari.mustikkaniemi@hel.fi

 

kulttuurin ja vapaa-ajantoimiala (Kuva)

Riikka Aalto

riikka.aalto@hel.fi

varajäsen

Jari Saalasti

jari.saalasti@hel.fi

 

kasvatuksen  ja koulutuksen toimiala (Kasko)

Jenni Hirvonen

jenni.hirvonen@edu.hel.fi

varajäsen

Tarja Thaci

tarja.thaci@hel.fi

 

liikenneliikelaitos (HKL)

Petri Lillqvist

petri.lillqvist@hel.fi

varajäsen

Hannu Lahtinen

hannu.lehtinen@gmail.com

 

Palvelukeskus Helsinki (Palke)

Eija Paananen

eija.paananen@hel.fi

varajäsen

avoin

 

Seure oy

Timo Lautaniemi

timo.lautaniemi@hel.fi

varajäsen

avoin

 

yhtiöt

avoin

varajäsen

avoin