Hallitus

Yhteisjärjestön hallitus 1.1.2020 – 31.12.2021

puheenjohtaja

Stefan Loman

stefan.loman@hel.fi

sihteeri

Kirsi Massinen

kirsi.massinen@hel.fi

varajäsen

Riikka Valkonen

riikka.valkonen@hel.fi

taloudenhoitaja

Ulla Kauppinen

ulla.h.kauppinen@hel.fi

varajäsen

avoin

sosiaali-ja terveystoimiala (Sote)

Anna Breilin

jhl398hoitohenkilosto@elisanet.fi

varajäsen

Niina Pahtela

niina.pahtela@hel.fi

rakentamispalveluliikelaitos (Stara)

Jere Kahila

jere.kahila@hel.fi

varajäsen

Jouni Kolunkulma

jouni.kolunkulma@hel.fi

Kaupungin kanslia

Minna Vinni

minna.vinni@hel.fi

varajäsen

Nina Raatikainen

 

kaupunkiympäristön toimiala (Kymp)

Auli Niskanen

auli.niskanen@hel.fi

varajäsen

Jari Mustikkaniemi

jari.mustikkaniemi@hel.fi

talouspalveluliikelaitos (Talpa)

Kikka Ylismäki

kikka.ylismaki@hel.fi

varajäsen

Helena Tunttunen

helena.tunttunen@hel.fi

kulttuurin ja vapaa-ajantoimiala (Kuva)

Timo Lautaniemi

timo.lautaniemi@hel.fi

varajäsen

Matti Järvinen

kasvatuksen  ja koulutuksen toimiala (Kasko)

Tarja Thaci

tarja.thaci@jhl81.fi

varajäsen

Jaana Kesänen

jaana.kesanen@hel.fi

liikenneliikelaitos (HKL)

Pasi Laakkonen

pasi.laakkonen@hel.fi

varajäsen

Ari Hartonen

ari.hartonen@hel.fi

Palvelukeskus Helsinki (Palke)

Eija Paananen

eija.paananen@hel.fi

varajäsen

Kati Harju

kati.harju@hel.fi

yhtiöt

Pirkko Karttunen

pirkko.karttunen@hekaoy.fi

varajäsen

avoin