Hallitus

Yhteisjärjestön hallitus 1.1.2024 – 31.12.2025

puheenjohtaja

Stefan Loman

stefan.loman@hel.fi

 

sihteeri

Jaana Syrjänen

jaana.syrjanen@hel.fi

varasihteeri

Kirsi Massinen

kirsi.massinen@hel.fi

taloudenhoitaja

Jenni Hirvonen

jenni.hirvonen@edu.hel.fi

varajäsen

avoin

 

Sosiaali- terveys ja pelastustoimiala (Sotepe)

Anna Breilin

puheenjohtaja882jhl@outlook.com

varajäsen

Mia Hellström

mia.hellstrom@hel.fi

 

Rakentamispalveluliikelaitos (Stara)

Jere Kahila

jere.kahila@hel.fi

varajäsen

Kirsi Aho

kirsi.aho@hel.fi

 

Kaupungin kanslia

Kirsi Massinen

kirsi.massinen@hel.fi

varajäsen (Talpa)

Carita Bardakci

carita.bardakci@hel.fi

 

Kaupunkiympäristön toimiala (Kymp)

Auli Niskanen

auli.niskanen@hel.fi

varajäsen Pelastuslaitos

Jari Markkanen

jari.markkanen@hel.fi

 

Kulttuurin ja vapaa-ajantoimiala (Kuva)

Riikka Aalto

riikka.aalto@hel.fi

varajäsen

Jari Saalasti

jari.saalasti@hel.fi

 

Kasvatuksen  ja koulutuksen toimiala (Kasko)

Tarja Thaci

tarja.thaci@jhl81.fi

varajäsen

Virpi Hakanen

virpi.hakanen@jhl81.fi

 

 

Palvelukeskus Helsinki (Palke)

Eija Paananen

eija.paananen@hel.fi

varajäsen

Arttu Tiitu

arttu.tiitu@hel.fi

 

Seure oy

Timo Lautaniemi

timo.lautaniemi@hel.fi

varajäsen

Merja Salo

merja.salo@seure.fi

 

Yhtiöt

Pekka Karppinen

pekka.karppinen@hel.fi

varajäsen

Petsku Tanskanen

petsku.tanskanen@gmail.com

Heka Oy

Ninni Liljeblad

ninni.liljeblad@hekaoy.fi

varajäsen

Elisa Tapani

elisa.tapani@hekaoy.fi